Yumeiho® terapeuták képzése a baba-programban

 Yumeiho® terápia kismama-program

Remek új csapattal bővült a terápiát most már magas szinten gyakorlók csapata. Így Magyarországon 15 fő rendelkezik a sikeres vizsgáról is szóló tanúsítvánnyal.

“🙌 Hurrá! 🙌 Hétvégén (2019. november 17.) meddőség esetén hatásos Yumeiho masszázs protokollt tanultam, igen jó hangulatban  A “babaprogramot” egymáson gyakoroltuk be. A Yumeiho lelke ez a program! A medence helyreigazítása, a derék és a vesék felszabadítása, a szexuális áramlás beindítása, a kortizol és a fertőzések sejtrombolásának megállítása, pajzsmirigy hormonegyensúly és megannyi praktikum a megtermékenyüléshez. Az életerő sejtszintű felszabadulásához, a megtisztuláshoz.
Szerintem depresszióban, krónikus stresszben, klimaxban vagy alkotói válságban, befagyott kreativitásban is kiváló. Hiába, a szex csakra egyensúlya életbevágó 😉
Köszönöm Kata Faragó Kata és Mindenkinek”

Budapest, 2019. november 17.