Yumeiho® szakmai csapatépítő tábor 2023.07.28-30.

A Magyarországi Yumeiho® Egyesület szakmai csapatépítő tábort szervez 2023. július 28.-tól 30.-ig, Kesztölcön, Budapesttől 40 km-re, festői természeti környezetben, a Pilis lábánál. Helyszín megtekinthető a www.asztropark.hu honlapon. A tábor célja, hogy a szakma képviselői kikapcsolódás és pihenés közben oszthassák meg egymással szakmai tapasztalataikat, megerősödjön a kapcsolat és bizalom a Yumeiho®-t használó terapeuták között, hogy munkájuk során is fordulhassanak egymáshoz konzultáció céljából. Az együtt töltött idő nem kizárólag a masszázsról fog szólni, hanem egy csapatépítő célja is van.

A napi programok szervezése során figyelmet fordítottunk arra, hogy a saját egészség megőrzése is fókuszba kerüljön, teret kap a természetben való jelenlét, hogy mi is fel tudjunk töltődni az egész éves szolgálat közben. Esténként tábortűzzel, sütögetéssel készülünk, hogy a kikapcsolódás élménye teljes legyen.

A körülményeket tekintve ez egy nomád tábor (polifoam, hálózsák, túracipő, munkaruha a gyakorláshoz, egy nagyobb törülköző, fürdőruha, papucs stb…) alvás egy közös jurtában, vagy saját sátorban lehetséges. Tisztálkodási lehetőség a nomád tábor zuhanyzójában lesz megoldva. A terület egy öko-családi birtok emiatt komposztvécé (budi) áll rendelkezésetekre, környezetvédelmi okokból.

Érkezés: 2023. július 28. péntek reggel 8.00-9.30 között. Táborzárás vasárnap délután.

Az Egyesület támogatja a tábort:

Az Egyesületi tagoknak a napok számától függően az alábbiak szerint alakulnak a költségek teljes ellátással (reggeli, ebéd, vacsora).

Ø 1 nap: 10.000 Ft / 2 nap: 20.000 Ft / 3 nap: 25.000 Ft

Ø 14 éves kor alatt: 50%-os kedvezménnyel vehet részt gyermeke a táborban a szülő saját felelősségére.

Ø Nem Egyesületi tagok számára a tábor költsége: 20.000 Ft/fő/nap.

Aki egyesületi tag szeretne lenni, június végig még beléphet az egész évi tagdíj befizetésével az egyesületi számlára! (Belépési nyilatkozat ezen a linken elérhető https://yumeiho-egyesulet.hu/dokumentumok/

amelyet kitöltve el kell küldeni erre a címre: hedi.bakonyine@gmail.com)

A jelentkezés 10.000 Ft ELŐLEG befizetésével és az alábbi kérdőív kitöltésével érvényes:

A tábor fennmaradó költségét a helyszínen készpénzben kell rendezni.

Utalási adatok: NEM AZ EGYESÜLETI SZÁMLÁRA!!!

• Gergely Ákosné e.v. / Magnet Bank 16200223-10137480
  • Közlemény: jelentkező neve

Jelentkezési határidő: 2023. június 30.

Érdeklődni lehet: pilisizengokert@gmail.com, galiottiga@gmail.com

Várunk szeretettel – érezzük jól magunkat együtt!

Galiotti Gábor

Magyarországi Yumeiho Egyesület elnöke

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.