2018. szeptember 22. közgyűlés rövid összefoglalása

Az elmúlt hétvégére – 2018. szeptember 22.- tervezett egyesületi közgyűlésünk sikeresen lezajlott. A jelenlevők létszáma alapján a közgyűlés határozatképes volt, amit köszönök minden megjelent tagunknak. A meghívóban jelzett összes témát átbeszéltük, amelyből két pontot szeretnék kiemelni.

Az egyesületünk alapszabályát, a jelenlevő jogásznő, és ügyvédnő hathatós segítségével átdolgoztuk. Több témában viták zajlottak, de minden egyes hozzászólással közelebb kerültünk a megoldáshoz.

Megtörtént az egyesületünk új elnökségének is a megválasztása:
Galiotti Gábor elnök,
Bakonyiné Hédi alelnök,
Horváth Tibor alelnök.
Ezúton is megköszönjük volt elnökségi tagjainknak: Faragó Katalinnak és Dr Ferenczy Imrének eddigi lelkes munkájukat!
Köszönjük Tormáné Magyar Andreának sok éves hibátlan könyvelését!
Köszönjük a leköszönő felügyelő bizottság tagjainak is a munkáját Angyalné Mucsi Erika és Angyal Alpár!

Minden Yumeihosnak jó egészséget és sikeres munkát kívánok.

Tisztelettel: Galiotti Gábor elnök